Svatební fotograf Hodonín, Břeclav, Brno, Kyjov - Zdeněk Kukula

 

Fotografování svatby

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků ve Vašem životě. Svatební fotograf je pak ten, kdo by měl tento den zachytit co nejlépe. Focení svatby musí splňovat několik důležitých podmínek tak, aby i po letech byl pro Vás pohled na povedené svatební fotografie příjemným oživením atmosféry a vzpomínek na svatební den. Proto výběru svatebního fotografa věnujte velkou pozornost.

Proč si vybrat mě?

Focení svatby je složitá věc a každý fotograf to zvládá jinak. Svatební fotografování je kombinací všech fotografických oborů (portrétní, reportážní, krajina, architektura, makro) spojených v jeden den dohromady, navíc se pracuje v časovém tlaku. Fotograf, který s tímto nemá dostatečné množství zkušeností nemusí odvést perfektní práci při každém jedinečném momentu Vašeho dne. Velkou část hraje i vybavení - je potřeba mít ideálně Fullframový fotoaparát s čipem, který je schopen fotit při nízkém světle a světelné objektivy pro malou hloubku ostrosti. Celková cena mého vybavení přesahuje 250.000,- Kč.

 

Se svatebním fotografem je dobré vše probrat ještě před samotným obřadem, oznámit čas zahájení příprav, obřadu, výběr lokality pro focení po obřadu (popř. po obědě), odhadovaný harmonogram celého dne.

Styl, kterým fotím

Nabízím Vám fotografování CELÉHO svatebního dne. Jde mi hlavně o kreativní zachycení emocí, takových okamžiků je svatební den plný, proto je potřeba, aby Vám fotograf byl stále na blízku a zvěčňoval tyto chvíle svým jedinečným úhlem pohledu.

Digitální úprava všech fotografií

Fotografování svatby je pouze první krok. Aby svatební fotografie byly dokonalé, je nutné všechny graficky upravit (nastavit lepší ořezy, provést případné barevné korekce nebo vytvořit kolorované fotografie).  Tento proces většinou zabere 3-5 dnů práce.

Co získáte?

A výsledek celého focení? Na DVD dostanete tyto upravené fotografie ve dvou rozlišeních pro tisk a pro použití na internetu, samozřejmě v plné kvalitě. Jednoznačně Vám doporučuji fotoknihu (není součástí ceny), je to nejlepší fyzická prohlídka svatebních fotografií! Jestli chcete, pomůžu Vám také s vytvořením fotoplátna, vyvoláním fotek do alba, svatební puzzle jako dárek pro Vaše blízké.

Jsem volný pro focení Vaší svatby?

Napište prosím dotaz na termín s časem a místem svatby na vazari@seznam.cz a pokud termín Vaší svatby ještě nebude rezervován jinému páru, rád se s Vámi sejdu Hodoníně na osobní schůzce a můžeme plánovat, čím budou právě Vaše svatební fotky vyjímečné.

Svatební fotograf - působnost v regionech:

- Svatební fotograf Hodonín (zámek Holíč, lázeňský park Hodonín)

- Svatební fotograf Břeclav (Valtice, Lednice a celý tento nádherný kraj)

- Svatební fotograf Brno (okolí hradu Špilberg, Petrov)

- Svatební fotograf Kyjov (zámek Milotice, Bukovanský mlýn)

- Svatební fotograf Veselí nad Moravou (pískovna Bzenec, Roseta Radějov)

- cestuji však i za hranice tohoto regionu  (doprava: 5,- Kč/km z Hodonína)

 

 

CENÍK

svatebního focení

Základ

Interview

Standard

Exclusive

Cena v Kč

Délka svatebního focení

Počet fotografií

Nosič fotografií

Za jak dlouho dostanu DVD

Doprava zdarma
(každý další km +5,- Kč)

Svatební interview (*?)

Svatební videopozvánka (*?)

Poptat termín

10.000,-

12.000,-

16.000,-

18.000,-

10 hodin

12 hodin

13 hodin

14 hodin

400-500

500-600

600-700

600-800

DVD

DVD

DVD

DVD

30 dnů

20 dnů

10 dnů

10 dnů

10 km

30 km

60 km

60 km

-

-

ANO

ANO

-

-

-

ANO

Spontánní recenze mých klientů

Svatební příběhy z předešlého roku

www.vazari.net 2004 - 2018 | Zdenek Kukula

 

Partneři